سفارش تبلیغ
صبا ویژن


 RSS  | Atom  | خانه | ارتباط با من | درباره من | پارسی بلاگ|مجموع بازدیدها: 56139 | بازدیدهای امروز: 23| بازدیدهای دیروز: 33
درباره خودم
لوگوی وبلاگ
پیوندهای روزانه
مطالب قبلی
لینک های دوستان
لوگوی دوستاناشتراک
 
موسیقی وبلاگ

یاهو


همه اولیاء خدا در زمین و در میان معاصران خویش غریب بوده اند و وای بر ما اگر این ولی خدا نیز در میان ما غریب باشد و مگر نیست ....

و مگر نیست ، و مگر نیست.....

هر روز که از انتخابات می گذرد حوادثی جدید بوجود می اید و دست عدهای رو می شود . نمی دانم امروز که اقدام به نوشتن این کلمات می کنم بعد از تامل فراوان در باب صحبتهای مقتدایمان که در زیر امده است چند کلمه ای خطاب به جریانات سیاسی درون نظام می نویسم ، اما کلام مولایمان :

در حوادث فتنه گون شناخت عرصه دشوار است ،‌شناخت دشمن و دوست دشوار است ، مهاجم و مداقع دشواره ....

باید گره های ذهنی را باز کرد ،‌حقیقت را باید باز کرد ،‌باید گره گشائی کرد و این تنیین نیاز دارد ....

رسا بگوئید ،‌روشن بگوئید،‌اونچه را که می فهمید حق هم نیست که انتظار باشد کسی اون چیزی که برخلاف فهمیده خودش هست بگوید ...

در زیر پرچم امیر المومنین دشمن و دوست چندان واضح نبودند...

شما اونی را که فهمیدید بگوئید ،‌ سعی کنید اونی را که فهمیدید درست باشید ....

بصیرت خود را بالا ببرید ، اگاهی خود را بالا ببرید ،‌حقیقت را باید فهمید ....

در جنگ صفین یکی از کارهای مهم جناب عمار و یاسر تبیین حقیقت بود ...

نقش نخبگان و خواص این است ، بصیرت را نه در خود و دیگران بوجود بیاورند ...

اصرار بنده بر این است که احاد مردم باهم باشند .....

( اگر چنانچه کلماتی از صحبتهای رهبر عزیزمان را جابجا نوشته یا کامل ننوشته ام ببخشید این صحبتها را از روی فایل صوتی پیاده کرده ام )

بعد از وقایع عاشورا دل تمام دوستداران اسلام و انقلاب و رهبر خون شده است هر چند وعده کرده بودم عقده های دلم را بنویسم اما فضای کنونی کشور را مناسب بعضی صحبتها ندیدم اکنون که بحمدلله اوضاح ارامتر شده است بر خود واجب دانستم ابتدا روی سخنم را به تمامی کسانی که ادعای ولایت مداری دارند ازجمله خودم قرار دهم .

دوستان عزیز ، بیائید خودمان را به محاسبه بکشیم ،‌حاسبوا قبل ان تحاسبوا ، ما که ادعای ولایت مداری داریم تا چه حد کلام این عزیز را به تفکر می نشینیم ،‌ اگر ان روز که با کلام الهیش از خیانت خواص و نقش خواص در حادثه عاشورا سخن گفتند به تفکر نشسته بودیم امروز به اینجا می رسیدیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هر چه غفلت است از ماست ، تمام کلام ایشان را تنها برای کوبیدن جناح مقابلمان بکار می بریم ،‌چه می کنیم با خودمان و انقلاب ، مومن باید زرنگ باشد ، ایا ما زرنگی کرده ایم ؟ ایا گفتن هر حرفی ضرورت دارد ، ایا ما نیز مانند مولایمان بنایمان بر جذب حداکثری است ....

والله قسم دلم می سوزد ، اینان که امروز علم مخالفت با ولیمان را برداشته اند مگر نه از مبارزان انقلاب بودند ، ذ

ذره ای انحراف ما را به قهقرای جهنم می کشاند .

چه می کنیم ، کجا می رویم ، فاین تذهبون ، فرق ما با انها که ایشان را قبول ندارند چیست ؟

تنها داعیه داشتن ، بخاطر خدا تامل کنیم و تفکر ، تند روی عاقبت خوبی ندارد مگرامام   اینجمله را بارها نگفت ، از کجا معلوم که ما فردا روز به سرنوشت همین اقایان دچار نشویم ، مگر همین اقایان در زمان امام کاسه از اش داغتر نبودند . نکند امروز ما دیروز انان باشد و امروز انان فردای ما . مواظب باشیم ، بصیرتی را که اقا می فرماید بفهمیم و رعایت کنیم .

اما بعد انان که امروز در جمعی که باید باشند نیستند .

اقایان ، چرا اندکی اندیشه نمی کنید ، دم از روشنفکر ی می زنید و از تاریخ هیچ به یاد نمی اورید ، در کدام برهه از انقلاب امریکا و انگلیس در کنا ر ما بودهاند که امروز شما انان را در کنار خود می بینید و کنار نمی کشید ؟ هر چند بسی حرف دارم با شما اما :

در خانه اگر کس است یک حرف بس است

 
          (جمعه 88/10/18 :: ساعت 12:33 صبح)


لیست کل یادداشت های این وبلاگ